Студентські наукові здобутки

Квітень для студентів – це не тільки пора зустрічей у парку після аудиторних занять, а ще й час серйозного підходу до завершення дипломних проектів чи підготовки до сесії. Вже сформовано розуміння і наукових гіпотез, і їх підтвердження практичними дослідженнями, і також є можливості попереднього представлення своєї роботи аудиторії.

Студентська наукова конференція чудова нагода виголосити результати дослідницьких завдань, поділитися з одногрупниками чи молодшими колегами цікавими ідеями, помислами і висновками.

Такою, власне, і була робота секції «Журналістика», яку провели на кафедрі журналістики факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка.

Схвально, що науковий пошук студентської молоді має потенціал, а зацікавлення проблемами журналістики, видавничої справи і редагування у їхніх дослідженнях відповідає сьогоденним запитам інформаційного простору. Осучаснилася також тематика досліджень: «Порівняльний аналіз композиції замітки у друкованому та Інтернет-виданні» (Островька Тамара), «Блог як засіб масової комунікації» (Бондар Ірина), «Представлення воїнів АТО та їх родин українськими ЗМІ» (Бірук Ангеліна). Не залишилися поза увагою  також питання якісного підручникотворення (доповіді Іванової Анни, Марченко Катерини, Коваленко Катерини, Згуровець Дарини), створення, оформлення і редакторського опрацювання видань для дітей (Безрук Катерина, Нікітенко Святослав, Шпак Катерина),  актуальних питань, тенденцій, напрямів розвитку українських засобів масової комунікації, а також аналіз класичних та новітніх жанрів журналістики (Гоцуляк Любов, Бондар Вероніка, Романенко Анна, Янковенко Катерина та інші доповідачі).

Підсумовуючи роботу накової конференції, завідувач кафедри журналістики професор Віктор Олексійович Жадько високо оцінив науковий рівень доповідей і побажав успішного завершення навчального року.

Автор: admin

Коментувати